• Bakır Uluslararası Nakliyat Web Sitesine Hoş Geldiniz.
  • Yeni Sitemiz ve Kadromuz ile Hizmetinizdeyiz
Russian
Tel : +90-212-635 01 44
Kurumsal   -   Biz Kimiz?
Biz Kimiz ?

Türkiye ve dünya nakliye sektörüne farklı bir hizmet anlayışı getirmek amacıyla, 1996 yılında kurulan Bakır Uluslararası Nakliyat Tic. Ltd. Şti. müşteri odaklı çalışma ve iş birliğini kendisine ilke edinmiş, kuruluş felsefesine uygun olarak hizmet kalitesini, başarı ve güvenle günümüze kadar taşımış ve profesyonel çalışanlarıyla müşterilerine hissettirmiştir.

Globalleşen dünyamızda rekabet, daha ciddi ve ağır sorumluluklar getirmektedir. Bu bağlamda müşterilerimizin her zaman çözüm ortağı ve tedarik zincirinin en önemli halkası olduğumuzun bilinci içersindeyiz. Tüm hizmetlerimizde toplam kalite yönetimi felsefesine uygun olarak müşteri memnuniyeti esas alınmıştır. Bakır Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti. firmalarımıza Rusya hattında nakliyat branşında lojistik hizmet sunmaktadır. Profesyonel çalışanları ve takım arkadaşları ile kara ve denizyolu taşımacılığında, Rusya’ya istenilen hizmeti kolaylıkla sunabilecek acente ağını oluşturmuş ve bu hizmeti kurulduğu günden itibaren ihracat müşterilerine sunmaya başlamıştır.

Firmamız her hatta çalışmak yerine uzman olduğu Rusya hattında çalışmayı tercih etmiş ve böylelikle uzun yıllar içerisinde biriken tecrübesi ile mükemmellik çıtasını yükseltmiştir. Sunulan lojistik hizmetin tüm fonksiyonlarını eksiksiz yerine getirmek için kurulduğu ilk günden beri gereken özveriyi göstermiştir.

Rusya’nın karışık yapısı içerisinde geniş acente ve şube ağı ile tüm müşterilerine geniş çözüm olanaklarını sunan firmamız yine siz müşterilerimizin teveccühü ile yoluna devam etmektedir.


Copyright Bakır Uluslararası Nakliyat
Web Tasarım : Webimedya